ORBA – Slobodná žena * Otvorené, tanečné pohybové improvizačné stretnutia

Srdečne vás pozývame na ORBU – Slobodnú ženu . . .
na naše voľné, otvorené, tanečné pohybové improvizačné stretnutia či hodiny, kde spontánne tancujeme…

  • Každá STREDA / 17:10-18:45 / 
  • Kováčska 28, Košice.
    (priestory bývalého gymnázia. 1.poschodie vpravo chodbou dozadu)

Pre FB Event klikni: 

 

ORBA – ako koncept slobodného tanca
….. sa v priebehu posledného roku jej pôsobenia vyprofilovala okrem iného na priestor pre ženy a ich objavnú cestu do hĺbky svojej podstaty..

Teraz je “Orba – SLOBODNÁ ŽENA” kruhom žien
…. príležitosťou pre nás prežívať čas naplno cez svoju spontánnosť a slobodu, cez svoj pravý hlboký ženský vnútorný stav, akýkoľvek je (som tichá, divoká, radostná, utrápená, zvedavá, chápavá, hladná, naplnená, nenaplnená, nekontrolovateľná…)..

*Som aká som a mám právo taká byť. Tancom pochopím svoje vnútro, pretože spontánne pohyby, ktoré zo mňa prúdia, mi nastavujú zrkadlo vlastnej ženskej duše.

– rady vás privítame medzi nami..
– cena jednej hodiny je 2,50 E – ide to na náklady za prenájom miestnosti.
– Bližsie info na orba.ja@gmail.com / 0907 675 885

****************

O ORBE:

Chcete tancovat? ale ze fakt slobodne a od srdca 🙂 ? tak uz tuto stredu je Orba- cas a priestor presne na nieco take.. na spontanny tanec, autenticky pohyb. tvorivost a neviazanost.
Nase hodiny nie su nijak vedene, su proste nekontrolovatelne spontanne:)

..orba je výraz duše človeka v spontánnosti pohybu, je v každom z nás, a je to nádherné sledovať ako osoba tancuje a ako sa otvára svetu, ako cez pohyb tak uprimne vyjadruje čo cíti, bez prehnanej snahy, bez formy, bez imitácie. orba je byť sám sebou v tanci. byť slobodný a krásny aký sme… )

***

Tieto tanečno-pohybové hodiny sú tu pre vás všetkých, ktorý sa chcete hýbať prirodzeným, sebe-vlastným spôsobom. I to je totiž tanec..

..´Orba´ je výraz duše človeka v spontánnosti pohybu, je v každom z nás, a je to nádherné sledovať ako osoba tancuje a ako sa otvára svetu, ako cez pohyb tak uprimne vyjadruje čo cíti, bez prehnanej snahy, bez formy, bez imitácie. Orba je byť sám sebou v tanci. byť slobodný a krásny aký sme…

*

I takto to vyzerá na našich stretnutiach:

This entry was posted in AKTUALITY, KALENDÁR AKCIÍ, ŽENA. Bookmark the permalink.

Comments are closed.