Žijem svoj sen

             (c) Ariadna Vendelová – Vzdušný tanec na kruhu – Aerial Hoop
Foto: Thomas Macej

Milí ľudia, ktorí toto čítate. Toto je moja krátka spoveď a poďakovanie Vesmíru.

e naozaj krásne a zaujímavé odžívať si pocit mať profesionálny pracovný kontrakt v niečom čo som vždy túžila robiť. naplno celé dni venovať rozvíjaniu tanca a akrobacie, môjho milovaného čarovného pohybového umenia….. SNY SA PLNIA, náš život je NAOZAJ odrazom nášho prístupu k sebe, k životu, k druhým, našich myšlienok, opravdivých prianí, miery odvahy, a našich rozhodnutí a skutkov…. netreba sa vzdávať svojich “detských snov”… oni sú totiž často tým, po čom vaša duša naozaj túži.. ich obraz nás nadchýnal v čase, keď ich ešte myseľ naplnená programami strachu, pesimizmu a negativizmu neutlmila a nepotlačila v nedôvere…
Ja som si ako dieťa a mladé dievča vravela: “kiežby som niekedy v budúcnu mohla robiť také čosi ze tancovať, vystupovať, cvičiť jogu, učiť deti, ludi, venovať sa proste rôznemu pohybu, objavovať jeho čaro, zdielať s ostatnými, stáť na pódiu a predávať ľuďom to čarokrásne, magické čosi čo pri tanci cítim….”
A teraz? – TU JE TO ! presne to je môj život. presne to sa mi naplnilo čo som ako dieťa snila…
VĎAKA všetkým ktorých som na tejto ceste stretla, s ktorými spolupracujem, a ktorí mi dali šancu, keď som začínala, a stále dávajú, a od ktorých sa môžem učiť. Som vám vďačná.

 

(c) Ariadna Vendelová – Vzdušný tanec na šáloch – Aerial Silk


 
This entry was posted in AKTUALITY, MYŠLIENKY. Bookmark the permalink.

Comments are closed.