´ORBA Slobodná žena´ – Byť sama sebou v tanci


Voľné združenie žien ORBA – Slobodná žena a Ariadnina Niť Vás pozýva na otvorené stretnutia spontánneho intuitívneho pohybu a improvizačného tanca v spoločnom kruhu…
*
.. ORBA je byť sama sebou v tanci, byť slobodná.. môcť čokoľvek, byť akákoľvek.. Dovoľ si to v tanci.. dovoľ si to v živote…
.. Keď tancujem naozaj slobodne, tak všetky pohyby, ktoré zo mňa plynú, mi nastavujú zrkadlo vlastnej duše..a tak sa učím o sebe.. liečim samú seba tým, že sa stávam sama sebou..

Vítaná je každá žena bez obmedzenia veku, či tanečných skúseností ..


kde? LOTOS – Centrum Zdravého Pohybu
Kováčska 48, 2. poschodie, Košice
kedy? každý PIATOK 17.30 – 19.00
príspevok: 2,50 eur / stretnutie

Pridaj sa ku nám na Facebooku TU, aby ti neušlo aktuálne info 🙂


..Príďte sa spojiť so svojim srdcom, uzdraviť svoje telo, myseľ a dušu..

Vytvoríme si vzájomne otvorený priestor pre seba-poznanie a seba-vyjadrenie cez voľný, autentický pohyb a tanec. Pretože tanec je magic!

..Dones si pohodlne voľné oblečenie, či suknu, aj niečo teplé, ak chceš nejakú hudbičku, tak kľudne, a čokoľvek co ti spríjemni čas naplnený spontánnym pohybom a tancom.

Tešíme sa všetky ženy. Ženy z Orby_slobodnej ženy.

P.S.: prípadne kľudne pozvi kamošky.. 😉

*

viac info: www.ariadninanit.com/tanec
kontakt: Ariadna – 0907 675 885 / Jana – 0948 084 644
ariadna.ven@gmail.com


ORBA – Slobodná žena je zoskupením autentických žien, tancujúcich z pocitu slobody, alebo pretancuvávajúcich sa k nej, kultivujúcich svoj ženský potenciál okrem iného i cez slobodný tanec, pohyb, spontánnosť a živelnosť… Rozpúšťame bariéry konvencií, smejeme sa na predpisoch správania, a radšej než byť umelými, umelohmotnými, vydezinfikovanými a šablónovitými bábikami, než mať telá a srdcia zviazané strachom, malosťou, poslušnosťou a poddajnosťou, radšej sme proste SVOJE… aké?
Sme slobodné, silné, a autentické Bytosti Lásky. Autentické ženy. A náš kruh je Vám otvorený. Byť tu naplno však môžeme len ak môžeme byť naozaj slobodné. Preto ako Slobodné Ženy tancujeme. Lebo tanec lieči.

Sme ORBA..
tancujeme zo Srdca
tancujeme z Lásky
tancujeme pre Vás
tancujeme Teraz.


This entry was posted in AKTUALITY, KALENDÁR AKCIÍ, ROZVRH - pravidelné týždenné hodiny, ŽENA. Bookmark the permalink.

Comments are closed.