ZÁPISY na hodiny VZDUŠNEJ AKROBACIE v Košiciach budú 28. a 30. augusta!


Vitajte na našej stránke 🙂

Opäť pre Vás v Košiciach otvárame jedinečnú možnosť začať sa venovať vzdušnej akrobacii na šáloch pod vedením profesionálnych akrobatiek zo súboru Ariadnina Niť.

Pozývame vás na ZÁPIS na hodiny VZDUŠNEJ AKROBACIE v šk. roku 2017-2018. Hodiny začínajú 4.septembra! Vyučovať budú: Ariadna Vendelová, Katarína Sobinkovičová a Alena Balogová.
Príjmame ľudí od 13 rokov so serióznym záujmom o systematický kurz, ktorý trvá celý rok / 2x týždenne (pondelky a stredy podvečer) ! Tento kurz je vhodný pre záujemcov s aspoň základnými pohybovými skúsenosťami a zručnosťou v oblasti tanca/gymnastiky/športu/poledance/akrobacie, a pod., ale príjmame aj kohokoľvek bez predošlých pohybových skúseností, no so záujmom sa niečo nové učiť a s aspoň štipkou vhodných dispozícií/talentu.

 • TERMÍN ZÁPISOV:
  28. alebo 30. augusta 2017 v čase 18:00 – 19:00
  SZUŠ Strojárenská 3, Košice.
 • VIAC INFO:
  0904 869 505 / 0907 675 885
    /
 • Poplatok pri zápise je 3 E.
 • K vyplneniu prihlášky budete taktiež potrebovať svoje osobné údaje (rod. číslo, dátum a miesto narodenia, kontaktné údaje, a pod.)

V prípade, že vám termíny zápisov nevyhovujú, pošlite naň niekoho známeho, alebo sa ozvite na sekretariát školy na t.č. 0948 858 898 a dohodnite sa NAJNESKôR DO KONCA augusta na náhradnom zápise u p. sekretárky v priestoroch školy. Zápis je povinný pre VŠETKÝCH záujemcov o naše hodiny, tak ako starých, tak i nových!

 

Tešíme sa na vás… 🙂

Mgr. Ariadna Vendelová

 


Ariadnina Niť
Art of Movement – Aerial & Performing Arts, Contemporary Cirque, Yoga
&
Dance
www.ariadninanit.com                         
phone: email: web: www.ariadninanit.com

This entry was posted in AKTUALITY, KALENDÁR AKCIÍ, OZNAMY, ROZVRH - pravidelné týždenné hodiny. Bookmark the permalink.

Comments are closed.