Zdravie

“The natural state of a human being is to be in perfect health”
“Dokonalé zdravie je prirodzeným stavom človeka”
(Arnold Ehret)


*

Živá prirodzená strava, príroda, pohyb, joga, duševná harmónia, radosť zo života, vnútorná pohoda, láska – to sú jedny z hlavných pilierov ľudského zdravia. Načúvajme hlasu prírody a ducha intuície, nechajme sa inšpirovať svojím vnútrom a zdravým “rozumom” – keďže sme všetci jedinečné bytosti, i prístup k ozdraveniu našej bytosti musí byť náš vlastný – osobitý. . . s dôrazom na celistvosť, harmonizáciu energií, prirodzenosť . . . .
Ak hľadáte podporu na svojej ceste, rady sa s vami podelíme . . . Spolu s bratom Dávidom sme v roku 2011 založili obľúbenú video-motivačnú stránku RawTwins na Youtube i na Facebooku, kde sa spolu okrem inšpirujúcich rád a tipov pre prírodné stravovanie a zdravý život venujeme prostredníctvom vlastných videí a fotografií hlavne živej (surovej) strave (vitariánstvu) a šíreniu upovedomenia o jej liečivom, detoxikačnom a vitalizačnom potenciáli..

Na našej novej stránke ŽIVELA je naším záujmom obsiahnuť širšie spektrum tém, ktoré vnímame ako podstatné v zmysle prirodzeného a zdravého života a bytia. Živela je o vedomom živote, o bytí v láske a zdraví .. je pokračovaním projektu RawTwins.

Viac na:
RawTwins – Zdravý život :  Facebook  /  Youtube
ŽIVELA – Život, Vedomie, Láska a Zdravie :  Facebook   /   Youtube

 

Odporúčané stránky o zdraví:
–  www.vitarian.cz
–  www.zdravi-az.cz

Moje články o zdravej, živej strave v PDF:
Pridáme čoskoro..

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

Comments are closed.